ART / Lithographs / Litograph in colors 14499132
nr 1449 9132
BG Karlsson
(f. 1954), Sverige
BG Karlsson (b. 1954), Sweden. Signed, numbered 10/50. Litograph in colors. Sheet: 42x59cm, unframed, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 10/50. Färglitografi. Bladets mått: 42x59cm, oramad, oramat löst blad
Bengt Göran BG Karlsson, Swedish painter born 1954.
SEK 350
Monday February 21 2022
at 19:17:46
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)